Nápověda

Pro snazší orientaci na našich stránkách jsme se snažili udělat maximum. Přesto tápete?

Nové webové stránky Reader´s Digest jsme seřadili do šesti základních sekcí, do kterých se dostanete kliknutím na příslušný odkaz v záhlaví homepage. Co vás tu čeká?

O společnosti

Najdete zde nejen základní informace o společnosti, jejích cílech i managementu, ale také tiskové zprávy pro media i veřejnost, kontakty či odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků. A nechybí informace o projektech, které sponzorujeme.

Magazín

Obsahuje inspirativní články, rozhovory s osobnostmi, osudy zajímavých lidí, dramatické příběhy, ale také rady a tipy pro každý den (zdraví, auta, cesty, společnost, domov a hobby a další).

Vtipy a citáty

Obsahují ty nejlepší vtipy a historky, obrázkové vtipy, které můžete hodnotit. Najdete zde také stovky citátů od zajímavých osobnostní z celého světa.

Hry a soutěže

Možná, že i vy jste se poprvé setkali s Reader´s Digest prostřednictvím spotřebitelských soutěží. V této sekci naleznete to podstatné nejen o našich hlavních cenách jako je Výběrová prémie či Velká cena (pravidla soutěží, výherní seznamy), ale i aktuální soutěž na webu či příležitostně uveřejňované ankety a kvízy.

E-shop

Je elektronický obchod, kde si můžete nakoupit to nejlepší z naší produkce, ať už se jedná o knihy, předplatné našich časopisů,hudbu, video či různé doplňky.

Jak se zorientovat co nejrychleji? Klikněte zde a zobrazte si mapu stránek!