Důvěřujte a vyhrajte

vzkazuje paní Libuše Moravcová, výherkyně 600 000 Kč, všem zákazníkům Reader’s Digest Výběru

 

600 000 Kč  získala jako Cenu za rychlou odpověď. Taková částka je docela příjemná věc, co myslíte? Paní Libuše si mohla zvolit mezi autem a penězi, vybrala to druhé. A v krátkém rozhovoru se s námi podělila o své dojmy.

Reader’s Digest Výběr: Jak jste reagovala na telegram o výhře?

Libuše Moravcová: Nemohla jsem tomu ani uvěřit! Byl to opravdu zvláštní pocit.

Reader’s Digest Výběr: Co vás vedlo k rozhodnutí, že si zvolíte hotovost 600 000 Kč?

Libuše Moravcová: V rodině jsou teď zapotřebí víc peníze než auto. Máme kolem sebe hodně mladých lidí, kteří řeší otázku bydlení a podobně, takže peníze využijeme praktickým způsobem.

Reader’s Digest Výběr: Je to Vaše první výhra?


Libuše Moravcová: Ano, moc nesázím a nesoutěžím. Nejdřív mě vaše soutěže vlastně nezajímaly, kupovala jsme pouze knihy, až později jsem se zúčastnila i losování. Takže je velice příjemné, že jsem hned napoprvé vyhrála tak vysokou částku.

Reader’s Digest Výběr: Které z našich titulů Vás nejvíce zaujaly?

Libuše Moravcová: Vaše knihy mám moc ráda a často v nich hledám rady a pomoc. Především pak ty se zdravotní tematikou. Vzhledem k tomu, že jsem měla dlouhodobé potíže, tak jsem využívala různé informační zdroje a knihy Reader’s Digest Výběru mi často pomohly. Mám je v podstatě všechny.

Reader’s Digest Výběr: Je něco, co byste jako čerstvá výherkyně vzkázala našim zákazníkům?

Libuše Moravcová: Aby více důvěřovali! Jde o velké částky, a to může v lidech vzbuzovat nedůvěru. O to větší je pak překvapení, když se dovíte o výhře.