Rozhovor s hlavní výherkyní 4. Tarsago Velké hry

Paní Emília Šebová, která je naší věrnou zákaznicí už od roku 1997, se stala šťastnou výherkyní nejvyšší ceny v losování 4. Tarsago Velké hry, Výběrové prémie 100 000 €, ke které získala i Bonus za odpověď včas 8 000 €. Kvůli protipandemickým opatřením jsme za ní vycestovali do místa jejího bydliště. Na slavnostní předání výhry ji doprovázela její nejlepší přítelkyně. Po odevzdaní symbolického výherního šeku na 108 000 € jsme obě sympatické dámy pozvali na oběd na terase pěkné restaurace, během kterého jsme si našli čas i na příjemný rozhovor. Jak reagovala na oznámení o výhře ona a její rodina, nebo jak plánuje využít peníze, i o tom se dočtete v rozhovoru.

Už jste někdy něco vyhrála?
Ne, teď je to poprvé a je to pěkný obnos. Když jste mi telefonicky oznámili, že jsem vyhrála, rozuměla jsem 1 500 €. Potom mi přišel dopis a tam stálo 108 000 €!

Jak jste reagovala na zprávu o výhře?
Nikdy jsem nevěřila, že se mi to může přihodit, asi jako každý. Nemohu říct, že by to se mnou zamávalo, vzala jsem to s klidem. Ale potěšilo mě to, lépe se mi dýchá.

Jak reagovala Vaše rodina a přátelé?
Přítelkyně mi řekla, že to musíme prověřit. Vnuk měl nejprve radost, ale druhý den mi volal, že to bude podvod. Kvůli výhře jsem si zařídila i účet v bance, i tam se divili, zda je něco takového možné. Když přišli peníze na účet, tak teprve uvěřili. Takže všechno dobře dopadlo.

Jak plánujete použít výhru?
Mám dva vnuky, hodnou nevěstu, část peněz jsem dala jim, zbytek jsem si nechala. Rozhodla jsem se použít je na rekonstrukci bydlení. Už mám nové podlahy, koupila jsem si i nový nábytek.

Ráda bych se Vás zeptala, jaké je Vaše povolaní?
Téměř 20 let jsem pracovala v Odeve (Oděvní závod v Trenčíně). Potom jsem šla pracovat do ovoce-zeleniny a později jsem začala podnikat s ovocem a zeleninou. To jsem dělala až do důchodu.

Vím, že jste s námi už od roku 1997, což je opravdu dlouhá doba. Věřila jste, že vyhrajete?
Každý rok jsem si říkala, že už nebudu pokračovat, ale potom jsem se znova zapojila. Věřila jsem vám. Dokonce když jsem byla v nemocnici, poprosila jsem sousedku, aby mi nalepila co je třeba, a potom to za mě poslala.

Které produkty z naší nabídky patří mezi vaše oblíbené?
Za ty roky jsem si toho už objednala strašně moc. Například i toto (paní Šebová ukáže na náušnice s perlami a náhrdelník). Nejprve to však byly knihy, těmi jsem obdarovávala vnuky. I sama jsem si je ráda četla. Potom mám od vás například mop.

Co byste ještě uvítala v naší nabídce?
Ja mám od vás myslím si všechno. Máte široký sortiment, takže mě nic nenapadá.

Jaké máte záliby?
Kdysi jsem ráda četla, knihy to bylo moje. Teď luštím křížovky. Mám ráda svůj klid, s nejlepší přítelkyní, se kterou se známe už 60 let, chodíváme spolu na oběd, na dobrou kávu.

Budete soutěžit i nadále?
Ano, pokračuji dále.

Co byste na závěr ráda odkázala ostatním?
Ať se snaží, možná budou mít štěstí a dopadnou jako já.18. 5. 2021