Rozhovor s hlavním výhercem 2. Tarsago Velké hry

Rozhovor s výhercem Výběrové prémie

Na pana Kodytka, který je naším zákazníkem od roku 1995, se usmálo štěstí podruhé. Před třemi lety vyhrál Cenu za rychlou odpověď ve výši 500 000 Kč. Letos získal exkluzivní Výběrovou prémii v hodnotě 100 000 € a k ní navrch Bonus za odpověď včas ve výši 6 000 €. Pro výhru si přijel se svou sympatickou a usměvavou paní, která ho během našeho příjemného rozhovoru často doplňovala.Vy jste vyhrál velkou částku už v roce 2015. Jak jste reagoval na zprávu o výhře?
Byli jsme strašně moc překvapení. Nemohli jsme tomu uvěřit. Je to krásná zpráva. Celý život pracuju, tak snad si to zasloužím.

Ráda bych se Vás zeptala, jaké je Vaše povolání?
Já jsem toho dělal hodně. Měl jsem asi čtyři zaměstnání. Byl jsem v textilu, strojírenství, v zahradnictví a v zemědělství. Jsem vyučený zahradník. Rád jsem měl každou práci, chtěl jsem se postarat o rodinu. Každá práce má svoje.

Víme o Vás, že si od nás pravidelně objednáváte knihy, hudbu, ale i potravinové doplňky nebo předměty do domácnosti. Zajímalo by nás, které produkty se Vám líbí nejvíce?
Baví mě edice Nejlepší světové čtení. Rád si čtu příběhy. Pak mám spoustu knih o zahradě, bydlíme na vesnici, takže se v těch publikacích při pěstování inspirujeme. V poslední době objednávám vzhledem k věku hodně vitamíny a potravinové doplňky. Knížek máme už doma hodně, také hudbu jsme objednávali – pro manželku, toho už máme také úplnou sbírku.

Co byste si přál, abychom ještě zařadili do našeho edičního plánu?
Nabízíte toho dost. Těžko říct. Nabízíte už i potřeby do domácnosti nebo kuchyně – ty už od vás také máme. Máte velký sortiment. Možností je hodně.

Už jste uvažoval o tom, jak se dá s takovou výhrou naložit? Při minulém slavnostním předávání výhry jste se zmiňoval o nákupu garsonky pro vnuka. Povedlo se?
To už je pokryté. Nyní bude v plánu rekonstrukce bytu nebo koupě nového. Máme vyhlídnutý byt a plány, že bychom se přestěhovali do města. Manželka si udělá nějakou radost a mám také nějaké závazky, které musím ještě splatit.

Jste připraven na to, že ne úplně každý Vám bude tuto výhru přát?
To víte, že jo. Šířit se o tom nějak nebudeme. Zatím jsme to nikomu neřekli.

Budete soutěžit i nadále?
Říká se do třetice všeho dobrého. Budeme soutěžit dál, třeba o to auto.
(Manželka pana Kodytka doplňuje: Manžel si dává naději a to ho drží při životě. Plány jsou v životě důležité.)

Co byste rád vzkázal ostatním?
Nějaké štěstí asi opravdu je, když tu sedím jako výherce podruhé!

 

 Zveřejněno 11.9.2018