Rozhovor s hlavní výherkyní 3. Tarsago Velké hry

Rozhovor s výherkyní Výběrové prémie


Další z velkých dnů v historii našich soutěží je za námi. Do naší kanceláře si přijel převzít výhru další z výherců Výběrové prémie. Tentokrát se štěstí usmálo na paní Mircovou, která se stala výherkyní Výběrové prémie ve výši 100 000 € a Bonusu za odpověď včas ve výši 5 000 €. Paní Mircová to k nám do kanceláře na slavnostní převzetí výhry neměla daleko – na rozdíl od předchozích výherců naší hlavní ceny totiž pochází z Prahy. Pro svoji výhru přijela v doprovodu své sympatické dcery a během rozhovoru neskrývala dojetí a radost nad tím, že se jí konečně poštěstilo. Než jsme s ní vyřídili náležitosti ohledně převodu výhry na její účet, položili jsme jí pár otázek:

Výherkyně 3. Tarsago Velké hry

Jak jste reagovala na zprávu o výhře? A jak reagovala Vaše rodina a přátelé?
Zpráva o výhře mě zastihla v práci. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nejdřív jsem si myslela, že se jedná o podvod. Kolegyně v kanceláři mi říkala, že jsem úplně zbledla. Je to neuvěřitelné. Kolika lidem se takhle poštěstí? Rodina tomu nevěřila vůbec. Až časem nám všem začalo docházet, že to asi bude pravda.

Ráda bych se Vás zeptala, jaké je Vaše povolání?
Pracuji jako administrátorka v malé firmě – zpracovávám nabídky, objednávky a další dokumenty nebo činnosti k zajistění chodu firmy. Naše firma se zabývá prodejem čisticích prostředků.

Víme o Vás, že si od nás objednáváte knihy. Zajímalo by nás, které se Vám líbí nejvíce?
Objednávala jsem knihy v době, kdy děti studovaly a potřebovaly informace do školy. Mám ráda encyklopedie. Máme doma obecné encyklopedie, ale i knihy o historii nebo zeměpise. Teď mám vnoučka, takže se brzy vrátíme k pohádkovým knihám, které od vás také mám.

Co vám v naší nabídce chybí?
Mám ráda knihy obecně, ale byt není nafukovací.  Mám ráda detektivky a knihy o historii, takže si ve vaší nabídce vždycky něco najdu.

Jaké máte koníčky?
Ráda chodím do divadla a mám ráda sport. Dcera vrcholově sportuje, takže jezdím s ní a podporuju ji. Také mám ráda cestování. Lákalo by mě podívat se do Číny, tak snad příští rok. Teď bohužel není vhodná doba.

Budete soutěžit i nadále?
Nedá se říct ne. Já jsem hravý typ.

Co byste ráda vzkázala ostatním?
Nakupovat a soutěžit! Jednou to vyjde. Někdo vyhrát musí, tak proč nezkoušet štěstí.

 

Zveřejněno 11.3.2020