Rozhovor s výherkyní Ceny za rychlou odpověď

Čerstvá výherkyně Ceny za rychlou odpověď paní Mária Buršová je naší zákaznicí již od roku 2009. V losování vyhrála nejen cenu ve výši 20 000 €, ale navrch i bonus pro zvýhodněného zákazníka ve výši 1 000 €. Na převzetí výhry, které se letos kvůli covid-19 pandemii muselo uskutečnit bez slavnostní gala recepce, to k nám do kanceláře neměla daleko. Je totiž z Prahy. Místo slavnostního oběda jsme pro ni připravili luxusní dárkový box s delikatesami. Rozhodla se převzít raději peníze, nebo nový automobil? Vše se dočtete v rozhovoru s ní.Už jste někdy něco vyhrála?
Bohužel ne. Nebo bohudík ne? Štěstí na takovou velkou výhru jsem zkrátka měla hned napoprvé.

Jak jste reagovala na zprávu o výhře?
Vůbec jsem tomu nevěřila. Až během telefonického rozhovoru s vaší kolegyní jsem uvěřila, že je to pravda.

Co budete dělat s výhrou? A rozhodla jste se pro auto, nebo pro peněžní výhru?
O autě ani nebyla řeč, já jsem se rozhodla pro peníze – zaškrtla jsem si to už v odpovědi, kterou jsem vám posílala spolu s objednávkou. Mám rodinu – vnoučata, pravnoučata, peníze užijeme.

Ráda bych se vás zeptala, jaké je vaše povolání.
Já jsem dělala celý život v obchodě. Už od 18 let jsem pracovala jako vedoucí prodejny! Tu prodejnu mi svěřili, i když jsem neměla výuční list. Byla jsem jen zaučená a až postupně jsem si dodělala školu.

Víme o vás, že si od nás objednáváte často knihy, ale i CD kolekce. Zajímalo by nás, co se vám líbí nejvíce?
Moje koníčky jsou čtení, pletení a zahrada, takže knihy s touto tematikou využiju nejvíce. Manžel od vás kdysi objednával časopis Reader´s Digest.

Co vám v naší nabídce chybí?
V mém věku už mi nechybí asi nic. Mám od vás všechno – jak do kuchyně, tak na čtení.

Budete soutěžit i nadále?
Budu se snažit. A když nabídnete něco zajímavého, tak s vámi samozřejmě budu udržovat kontakt. Víte, my v našich letech potřebujeme i takovýto druh styku s lidmi. Nejen být doma u televize.

Co byste ráda vzkázala ostatním?
Aby dodržovali termín rychlé odpovědi, kterou od nás požadujete. Jedině tím mohou docílit stejné výhry jako já.

 

 Zveřejněno 6.4.2021