Rozhovor s výherkyní Ceny za rychlou odpověď 20 000 €

Jsem vám nesmírně vděčná, konečně si splním velký sen – pojedu díky výhře do lázní!

 

Naše zákaznice paní Forrová je s námi už od roku 2001. Pro Cenu za rychlou odpověď 20 000 € si přijela až z Karlových Varů v doprovodu své sympatické dcery a jejího manžela. Měla z výhry obrovskou radost, protože si konečně bude moci splnit své sny. Hezky jsme si s touto milou paní popovídali o životě, o zdraví a našich produktech. Její energii bychom chtěli mít všichni! Výherkyni moc gratulujeme a níže si můžete přečíst rozhovor, který nám poskytla.

 

Výherkyně p. Forrová

 

Jak jste zareagovala na zprávu o výhře? A jak vaši nejbližší?

No já jsem tomu nechtěla věřit! Mladí se mně pořád smáli, že nikdy nic nemůžu vyhrát. Ale já jim říkala, že se na mě třeba jednou usměje štěstí a já budu mít konečně peníze, abych mohla jet do lázní. Takže když to nakonec přišlo, byla jsem moc ráda! Jsem vám vážně vděčná.

 

Už jste někdy něco vyhrála?
Ne, je to úplně poprvé.
(říká dojatě)

 

Jaké je vaše povolání?

Byla jsem kuchařka. Vařívala jsem ve školkách, v lázních, v závodní jídelně. Vařila jsem všechno, pekla jsem. Dětem jsem řekla, aby mi napsaly své oblíbené recepty a připravovala jsem jim je na přání. Bavilo mě to. Moc ráda dělám svíčkovou, tu zbožňuje manžel. A taky perkelt, protože jsem původem ze Slovenska.

 

Víme o vás, že si pravidelně objednáváte knihy a časopis Receptář. Jaké tituly se vám líbí nejvíce?

Hodně mě vždy zajímaly knížky o zdraví. Taky mám ráda povídání o bylinkách. Mívali jsme zahrádku a tam jsem je pěstovala. Taky odebírám Receptář, tam vždy najdu něco zajímavého. Víte, mí rodiče dělali celý život v zemědělství a já jsem se naučila pracovat, obstarat zvířata... Mám k tomu vztah – k přírodě a zvířatům. Proto si o nich i ráda čtu.

 

Máte i jiné oblíbené produkty?

Kuchařky jsem si od vás často objednávala. Inspirovala jsem se jimi při vaření. No a teď naposledy jsem si objednala hudební kolekci s českými hity, české písničky, to je moje!

 

Co vám v naší nabídce chybí?

No ráda bych, abyste tam měli víc romantického čtiva. Teď na stará kolena bych uvítala nějaké hezké romantické příběhy, při nichž bych se odreagovala.

 

Jaké máte koníčky?

Opravdu ráda čtu. Občas se podívám na televizi. Baví mě uklízení, jsem ráda, když mám kolem sebe pořádek.

 

Už jste přemýšlela o tom, co budete dělat s výhrou?

Přemýšlela, přemýšlela. Na prvním místě jsou lázně, chci zase znovu dobře chodit. Asi pojedu do Jáchymova, dcera se zetěm mi to všechno pomůžou zařídit. Jsou to krásné lázně, ale pro mě je hlavní, že mi pomohou zase chodit.

A pak bychom si také s manželem chtěli přilepšit k důchodu. Celý život jsme tvrdě dřeli a teď budeme mít konečně možnost mít se o něco lépe.

 

Budete s námi soutěžit i nadále?

No však jsem si teď zase objednávala. Budu, to víte, že budu!

 

Jste připravena, že ne každý vám výhru bude přát?

Ne, já jsem nikomu nic raději neřekla. Jen tady mladí to vědí. Raději to držím v tajnosti. Dokonce ani manžel to ještě neví!

 

Co byste chtěla vzkázat ostatním, kteří ještě nevyhráli?

Hrajte jako já! Objednávejte si, já to dělám s rozvahou, aby mi to hezky vyšlo do důchodu, soutěžte. Třeba budete mít štěstí, jako jsem ho teď měla já!